خدمات لوله بازکنی تهران سرویس کار در تهران ( لوله بازکنی توالت , حمام , آشپزخانه و …) با کیفیت بالا و هزینه مناسب در خدمت مشتریان به صورت ۲۴ ساعته و کاملا تضمینی

تعریف لوله بازکنی

لوله بازکنی به فرایندی گفته می شود،که در هنگام گرفتن لوله های فاضلاب با استفاده از یک دستگاه ژنراتوری که معمولا با دینام کار میکند که به برق متصل می شود، یک فنر لوله ای در متراژ های مختلف ۲,۳,۴,۵,۱۰و بیشتر و گاها در قطرهای متفاوت، بسته به متراژ لوله فاضلابی که با هر نوع گرفتگی اعم از افتادن اشیاء و….، دچار مشکل شده است توسط فردی متخصص در راه اندازی و استفاده از دستگاه عامل گرفتگی لوله برطرف و لوله باز می شود.

تاریخچه و اطلاعات در زمینه لوله بازکنی

از زمانی که وسایل فاضلاب وچگونگی دفع آن توسط بشر اختراع شد، نیاز به لوله بازکنی هم در کنار آن احساس شد. از قدیم دفع فاضلاب حتی در تمدنهای قدیمی مثل شهر سوخته زاهدان که در قرن معاصر کشف شد وجود داشته و طبق آن لوله بازکنی هم به طور طبیعی میبایستی که وجود داشته باشد. سیستم لوله کشی فاضلاب در قدیم با امروز تفاوت بسیاری داشته , در قدیم  فاضلاب را از طریق چیدن سنگ تراشیده شده و آجر بصورت تونل کوچک با توجه به حجم فاضلاب منازل و ساختمانها و امارات دولتی ودر نهایت کل فاضلاب شهر , آن را به بیرون از شهر هدایت می کردند که این امر در تپه هگمتانه زمان مادها در همدان هم وجود داشته است ، اما امروزه با گسترش شهرنشینی و وجود ساختمانها و مجتمعهای عظیم مسکونی, تجاری و دولتی و… در شهرهای کلان نیاز به لوله بازکنی را به علت گرفتگی های مکرر به دلایل مختلف بیشتر نمایان می کند.

نیاز به لوله بازکنی با دستگاههای پیشرفته نوین امروزی از زمانی که تقریبا لوله های پولیکا وپلی اتیلن و سایر لوله ها اختراع شد احساس شد و دستگاه های لوله بازکنی به مرور زمان ساخته و روانه بازار شد و شرکتهای خدماتی در زمینه لوله بازکنی مطابق با محصولات جدید مشغول به فعالیت شدند. لوله بازکنی امروزه با توجه به نوع گرفتگی با دستگاههای مختلفی انجام می شود که اکثرا با دستگاههای ژنراتوری کلیه لوله های فاضلاب ساختمانها را باز می کنند. باز کردن لوله با دستگاههای واتر جت نیز برای فاضلابهای اگو که امروزه کار هدایت فاضلاب کلیه ساختمانهای شهری را در تمام مناطق انجام می دهند صورت می پذیرد.

باز کردن لوله از فعالیتهایی است که امروزه امری اجتناب ناپذیر , به دلیل نیاز همه منازل در کلیه مناطق شهری وروستایی و هرجای دیگر می باشد. لوله بازکنی دیگر به روشهای قدیم دیگر متداول نیست و قریب به اتفاق ۹۵% آن توسط دستگاههای نوین صورت می پذیرد. لوله بازکنی با توجه به نوع گرفتگی,مسیر وطول لوله با فنرهای فولادی با متراژهای مختلف صورت می گیرد. گرفتگی لوله فاضلاب به عوامل مختلفی مربوط میشود که از آن جمله گرفتن چربی به دلیل آشپزی های مکرر در کلیه ساختمانها می باشد که چربی شسته شده در آشپزخانه ها به مرور به دیوار لوله چسبیده وسفت میشود وباعث گرفتگی لوله میشود ونیاز به باز کردن را دارد.

از دیگر عوامل مثل افتادن اشیاء در درون سیفون و لوله ها می باشد که حتما باید توسط دستگاه و یا افراد متخصص در بیرون آوردن اشیا قیمتی و… صورت پذیرد. و از عوامل دیگر که در خانه های نوساز و یا ساختمانهایی که در درون آن بنایی صورت می پذیرد به دلیل افتادن نخاله ها,ماسه وسیمان نیاز به لوله بازکنی را ایجاب می کند. پس از افتادن اشیاء در درون لوله ها مخصوصا موبایل که بیشتر در درون سیفون دستشویی ها و اشیاء قیمتی مثل طلا که بیشتر در سیفون حمام می افتد باید دقت داشت. یکی از عوامل دیگر به دلیل نداشتن فلاش تانک در درون دستشویی ها می باشد که امروزه با وجود فلاش تانک در دستشویی ها حتما باید نصب شود که با شستن کاسه توالت و سیفون آن نیاز به لوله بازکنی را کم کند.

یکی از مهمترین نکات که همشهریان ومشتریان عزیز باید دقت داشته باشند انتخاب شرکت خدماتی در زمینه لوله بازکنی وتخلیه چاه می باشد. و شرکتی را انتخاب نمایند که نهایت صداقت را در دو شاخصه مهم گفتار وعمل را داشته باشد ودر صورت تماس با هر شرکتی دقت کافی را در نوع ارایه خدمات و قیمت منصفانه آ« شرکت داشته باشید. چون افراد و شرکتهایی هستند که فقط به نفع و سود خود می اندیشند ورضایت مشتری را در نظر نمی گیرند ودر پشت تلفن قیمتهایی را می گویند که در عمل هیچگونه سنخیتی با گفتارشان ندارد وهنگامی که سر کار حاضر می شوند قیمتی را بالاتر از آنچه را که طی  کرده اند را از مشتری مطالبه می کنند چون بسیاری از مشتریان از نوع کار ارایه شده مهارت واطلاعی ندارند مثلا به خاطر منفعت شخصی در موقع گرفتگی لوله عنوان میدارند که چاه فاضلاب هم پر شده است ویا در صورت پر شدن چاه فاضلاب سرویسهای حمل شده توسط تانکر و یا ماشین لایروبی را ارایه می کنند. و کلاهبرداری های متفاوت از این دست که در اینن شرح نمی گنجد که باید مشتریان محترم در موقع کار اینگونه شرکتها نظارت کافی را داشته باشند شرکت خدمات لوله بازکنی وتخلیه چاه نوین در هزر ساعت از شبانه روز مشاوره لازم را ارائه و بازدید  رایگان را از کار مشتریان وهمشهریان عزیز را انجام می دهد.

یکی از اصلی ترین خدمات ما لوله بازکنی تهران و لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با کادر مجرب  و کمتر از نیم ساعته به سراسر تهران و حومه می باشد کافیست با ما تماس بگیرید. بیشترین علت گرفتگی لوله های فاضلاب آشپز خانه یا لوله فاضلاب لباسشویی این است روغن وغذای ته مانده ظروف وکولک لباس که واردلوله میشود در داخل لوله فاظلاب ته نشین شده و به مرور زمان روی هم انباشته میشود ولوله شروع به بستن روسوب می کند .

ومسیر لوله باریک شده و باعث گرفته شدن مسیر میشود .برای جلو گیری از این مشکل بهتر است که هر دوسال یک بار لوله فاضلاب فنر زده  ومسیر لوله شستشو داده شود.یکی دیگر از علت های گرفتگی لوله وکف شور نداشتن طوری دهانه کف شور وافتادن اشغال داخل سیفون می باشد. اگر چاه فاضلاب منزل ویا شرکت شما مشکل زود پر شدن پیدا کرده بهتر است بدانید که به مرور زمان لجن وچربی ویا مواد شوینده که داخل چاه می شود چشمه و روزنه های چاه را مسدود کرده و راه نفوذ فاضلاب را می بندد و چاه شروع ب پر شدن می کند .اگر شما در این زمان با این مشکل بر خورد بهتر است که با تخلیه کردن های مکرر خودداری کرده چون هزینه بر می باشد بهترین راه این است که برای یک بار تخلیه کامل ولایروبی وعملیات تراش وباز کردن چشمه و روزنه های چاه را انجام دهیم وبرای همیشه از این مشکل راحت باشیم.

تخلیه چاه با دستگاه ساکشن

 • تشخیص ترکیدگی لوله
 • باز و بست درب چاه کهنه
 • لایروبی و کف تراشی چاه حفر چاه نو
 • لایروبی و کف تراشی چاه
 • طوقه چینی و کول گذاری
 • حفر چاه نو
 • رفع بوی بد فاضلاب و توالت
 • رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت
 • ترمیم چاه های قدیمی و افزایش کاربری آن .

لوله بازکنی تهران سرویس کار با توجه به خط مشی مدیران خود و تعهدی که به حقوق مشتریان خود دارد با استفاده از دستگاه های تخصصی که همگی جزء برندهای روز دنیا هستند و آموزش نحوه ی کار دستگاه ها به پرسنل مجرب و کارآزموده سعی در خدمات رسانی با بالترین سطح کیفیت را دارد .

درصد خطای این دستگاه ها بسیار پایین است زیرا این دستگاه قادر است عمق و میزان ترکیدگی را نیز مشخص کند و تشخیص ترکیدگی لوله بسیار دقیق انجام می شود و جای نگرانی برای شما مشتری گرامی باقی نخواهد ماند .

روش تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه بدین صورت است که این دستگاه ها با دریافت امواج صوتی که از خروج آب از لوله ایجاد می شود جای دقیق نشت و ترکیدگی لوله را پیدا کرده و کار برای متخصصین راحت تر می شود .

به طور کلی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بسیار آسانتر از روشهای معمول است اما بسیاری از شرکتها بدلیل قیمت بالای این دستگاه ها از تهیه آن خودداری می کنند و با آزمون و خطا خسارات بسیاری را برای مشتری رقم می زنند .

تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه حرفه ای

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه یکی از خدمات شرکتهای تخلیه چاه می باشد که بسیار کم هزینه تر و کاملا مطمئن است و دلیل آن این است که در گذشته با آزمون و خطا محل ترکیدگی لوله کشف می شد و خسارات زیادی به بار می آمد که قابل تحمل نبود .

اما امروزه با دستگاه های مجهز به دوربین و سنسورهای فوق حساس به سرعت محل دقیق نشت مشخص و اقدام به رفع آن می نمایند .

لوله بازکنی تهران سرویس کار ۸ شعبه در مناطق مختلف تهران دارد که به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند و هر شعبه به صورت مستقل دارای تجهیزات جدید و حرفه ای و نیروهای متخصص،  آموزش دیده و با تجربه در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه هستند که در صفحه ی اصلی سایت آدرس و شماره ی نمایندگی ها درج شده است.

چه زمانی لازم است جهت تشخیص ترکیدگی لوله اقدام کنیم ؟

 • مبلغ قبض آب بیش از حد نرمال باشد
 • در شب و زمان سکوت صدای آب به گوش برسد
 • بر روی دیوار لک و نم زدگی دیده شود
 • با افت فشار آب روبرو شویم
 • از سقف و دیوار آب چکه کند
 • بوی نم و رطوبت از یک قسمت خانه استشمام شود.

گرفتگی لوله فاضلاب دلایل های مختلفی را به همراه دارد و ممکن است از هرگونه خورده نان،تفاله ی چای، چربی ،روغن و غیره نیز باعث گرفتگی لوله شود.
تاسیسات تهران سرویس کار ارائه کننده رفع گرفتگی سینک ظرفشویی آشپرخانه، روشویی سرویس بهداشتی، لوله فاضلاب حمام، و دستشویی بصورت تضمینی با کیفیت عالی و قیمت مناسب که می تواند از شر گرفتگی لوله فاضلاب، بوی بد فاضلاب  خلاص شوید.

لوله بازکنی و روش های مختلف  آن

رایج ترین روش برای لوله بازکنی استفاده از فنر می باشد که بصورت برقی با متراژهای متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. نوع فنر زدن نیز به جدی یا جزئی بودن گرفتگی لوله بستگی دارد

نوعی فنر دستی موجود است که بیشتر به عنوان روش خانگی استفاده می شود که در مشکلات کوچک کارایی خوبی دارند . علاوه بر این  لوله بازکنی با تلمبه دستی، لوله بازکنی با مواد شیمیایی و محلول ها و لوله بازکنی با تراکم هوا نیز وجود دارد

لوله بازکنی تضمینی

لوله بازکنی تضمینی ،ارائه خدمات کاملا استاندارد که باعث می شود میزان گرفتگی لوله پایین بیاید و هزینه های این نوع خدمات را کاهش دهد ،خدماتی که با تکیه بر نیروهای فنی باسابقه و با اخلاق مشکلات را اصولی حل می کند و کاملا ضمانت می دهد که هزینه لوله بازکنی شما را کاهش خواهد داد .

لوله بازکنی روش های متعددی به همراه دارد، ما اینجا به چند موردش میپردازیم . شرکت خدمات لوله بازکنی تهران سرویس کار درتهران خدماتی لوله بازکنی، توالت،حمام و آشبزخانه و … در خدمت مشتریان بوده و کاملا تضمینی . روش دیگر لوله بازکنی این است که با استفاده از واتر جت است، که برای لوله های اصلی به کار می رود و باعث رفع گرفتگی لوله میشود، روش دیگر لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا میباشد . این مرحله هم برای لوله های پر و کیپ شده است . اولین و سریع ترین راهی که برای لوله بازکنی به ذهن بسیاری از مردم می رسد، استفاده از لوله بازکنی خانگی می باشد و منجر به رفع گرفتگی لوله شود. چند روش که برای لوله بازکنی وجود دارد : مایع ظرفشویی داخل لوله ریختن است روش بعد ریختن آب جوش و جوهر نمک و چته مورد استفاده قرار میگیرد . لوله بازکنی تهران سرویس کار با بهترین خدمات و امکانات  برای مشتریان و با تضمین و کیفیت بالا . باز کردن لوله های گرفته شده با توجه به جنس لوله ها ، محل گرفتگی لوله ها و عامل گرفتگی لوله ها  روش های مختلفی دارد .